1. oznámení o novinkách na blogu Zápisků !!  

19.02.2022

Přátelé, je to tady! Připravoval jsem tuto změnu delší dobu, byť je to vlastně trochu mimo můj původní plán. Nicméně stalo se, a tak díky spolupráci s webem Kvik Tisk  a mého blogu Zápisků zde nyní můžete nově najít sekci FOTOOBRAZY, kde naleznete odkaz na zakoupení tematicky laděných fotopláten, jako dekoraci na stěnu

Ano, made by já.

Objednejte si fotoobrazy s příběhem! Originální fotoobrazy s tématem blogu Zápisky z Holandska, jako dekoraci na stěnu.  Vše si můžete objednat přímo u výrobce zde: OBJEDNAT FOTOOBRAZY

A tady je ukázka z mé práce:Jedná se o kolekci, kterou budu postupně doplňovat, samozřejmě vždy se souvisejícím tématem mého blogu. A pokud jste si prohlédli mé ukázky, vidíte zde nejen dekorativní fotoobrazy z Holandska, ale i z Japonska. A to je má druhá novinka!

Zápisky se malinko mění a transformují se na "Zápisky (už nejen) z Holandska", čímž chci neobratně ukázat, že zaměření blogu budu rozšiřovat. A jelikož další série článků bude právě pod jednotným heslem "Na skok do Japonska", zpřístupňuji tak i právě fotoobrazy k tématu tokijské cesty.

Nechci dělat umění. To neumím. Na to si nehraju. Dělám prostě dekoraci na stěnu. Barevnou. Černobílou. Přírodu. Melancholii. Dekoraci s příběhem z blogu Zápisků z Holandska.

A jaké jsou mé prodejní ambice? No, popravdě velmi skromné. Koupí každého fotoplátna samozřejmě podpoříte provoz mého blogu. A to je vlastně má celá ambice. Živit se tím, pravděpodobně bych nejprve hodně zhubnul, a nakonec velmi jistě umřel hlady.

A tak si vlastně přeji jen toto: ať vám mé foto obrazy přinesou jenom radost!

Takže vše podstatné naleznete v hlavním menu v sekci FOTOOBRAZY , nebo přímo objednávejte na e-shopu stránek Kvik Tisk.